05.12

2017

PROTOKÓŁ OBRAD KOMISJI KONKURSOWEJ POWIATOWEGO KONKURSU NA "ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ"

Zdjęcie główne działu PROTOKÓŁ OBRAD KOMISJI KONKURSOWEJ  POWIATOWEGO KONKURSU NA "ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ"

PROTOKÓŁ OBRAD KOMISJI KONKURSOWEJ

 

POWIATOWEGO KONKURSU NA „ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ”

 

Dnia 4 grudnia 20107 r. o godzinie 10:00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wągrowcu

mieszczącej się przy ul. Kościuszki 49, zebrała się komisja w składzie:

 

Aleksandra Podemska

Teresa Buszka

Ryszard Dereżyński

 

Zadaniem komisji konkursowej było: 

  • ocena nadesłanych prac
  • opracowanie werdyktu końcowego 

Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę następujące kryteria: 

  • zgodność pracy z tematem konkursu;
  • oryginalne ujęcie tematu; 
  • staranność i estetyka wykonania pracy; 
  • samodzielność wykonania pracy; 
  • możliwość doboru wykorzystanych technik do wieku dziecka.

Celem Konkursu jest: 

  • pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych;
  • wspieranie działań i możliwości twórczych dzieci, młodzieży i dorosłych;
  • promowanie mieszkańców powiatu wągrowieckiego uzdolnionych plastycznie

Na konkurs zgłoszono 606 prac.

 Komisja dokonała analizy prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami.

 Decyzją Komisji w każdej grupie wiekowej przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W kategorii I – dzieci przedszkolne równorzędne nagrody otrzymują:

  • Wojtek Szwedek, grupa VII, Przedszkole nr 6 w Wągrowcu
  • Julia Lewandowska, grupa „Sarenki”, Przedszkole nr 3 w Wągrowcu
  • Ignaś Szymkowiak, grupa „Biedroneczki”, Przedszkole nr 1 w Wągrowcu
  • Kuba Michalak, „Biedroneczki”, Przedszkole nr 1 w Wągrowcu
  • Lena Andraszewska, grupa „Krasnoludki”, Przedszkole nr 7 w Wągrowcu
  • Gabriela Frąckowiak, Przedszkole nr 3 w Wągrowcu
  • Filip Bachorski, Przedszkole w Gołańczy
  • Oliwia Antkowiak, Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Panigrodzu
  • Dawid Zieliński, Przedszkole w Łeknie
  • Bartłomiej Smolarek, grupa „Jeżyki”, Przedszkole nr 3 w Wągrowcu
  • Wiktoria Kulczyńska, grupa „Pszczółki”, Przedszkole Publiczne w Wapnie
  • Igor Czajkowski, Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Panigrodzu
  • Zuzanna Kośmider, Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Panigrodzu
  • Anna Pater, grupa „Pszczółki”, Przedszkole nr 6 w Wągrowcu

W kategorii II – uczniowie klas I-III

I miejsce Ania Kozdęba, klasa III f, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wągrowcu

II miejsce Wiktor Jarosz, klasa III, Szkoła Podstawowa w Siennie

                   Kajetan Jarosz, klasa II, Szkoła Podstawowa w Siennie

III miejsce Marcin Cytlak, klasa III a, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu

Wyróżnienia:

  • Marianna Grzegorek, klasa I, Szkoła Podstawowa w Panigrodzu
  • Roksana Rożek, klasa III b, Szkoła Podstawowa w Mieścisku
  • Piotr Narodowiec, klasa III a, Prywatna Szkoła Podstawowa AKADEMIA TALENTÓW w Wągrowcu
  • Michał Meller, klasa I a, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu
  • Michał Jankowski, klasa III a, Prywatna Szkoła Podstawowa AKADEMIA TALENTÓW w Wągrowcu
  • Maksymilian Sadłowski, klasa I c, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wągrowcu
  • Iwo Gryszczyński, klasa III a, Prywatna Szkoła Podstawowa AKADEMIA TALENTÓW w Wągrowcu
  • Milan Walkowiak, klasa I, Prywatna Szkoła Podstawowa AKADEMIA TALENTÓW w Wągrowcu
  • Sławek Piątkowski, klasa III, Szkoła Podstawowa w Popowie Kościelnym

 

W kategorii III- uczniowie klas IV-VII i klas gimnazjalnych

I miejsce Oliwia Stręciwilk, grupa II, klasa II c, MOW w Antoniewie

                Amelia Lewandowska, klasa IV, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wągrowcu

II miejsce Igor Kozłowski, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wągrowcu

Jakub Rebajn, klasa III b gimnazjum, Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Wągrowcu

Aleksandra Palluth, klasa IV a, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu

 

III miejsce Klaudia Przybylska, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wągrowcu

                    Julita Stelmach, klasa VI a, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu

                    Agnieszka Cieśla, klasa V e, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu

                    Joanna Kopczyńska, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Panigrodzu

                    Natalia Zielińska, klasa V, Szkoła Podstawowa w Łeknie

                    Daria Kocoń, klasa V b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu

                    Marcin Olejniczak, klasa IV, grupa II, MOS w Gołańczy

                    Alicja Szcześniak, klasa VII, Szkoła Podstawowa w Niemczynie

Wyróżnienia:

  • Amelia Pietrzkiewicz, klasa VI d, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu
  • Oliwier Sajewski, klasa V b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu
  • Marcelina Smelkowska, klasa V, Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  • Kacper Czarnecki, klasa IV e, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu
  • Bartosz Kasperkowiak, klasa Vii, Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  • Emilia Król, klasa V b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu
  • Julita Michalak, klasa III gimnazjum, Szkoła Podtawowa im. St. Staszica w Morakowie
  • Zuzanna Nowicka, klasa III gimnazjum, Szkoła Podtawowa im. St. Staszica w Morakowie
  • Kamil Kempczyński, klasa IV a, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu
  • Emilia Szypura, klasa VI, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wągrowcu
  • Ania Noworyta, klasa IV b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu
  • Marta Korbal, klasa V, Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  • Martyna Pawlaczyk, klasa VI d, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu
  • Emilia Konefelt, klasa V e, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu
  • OliwiaGrzendzińska, klasa VII Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Panigrodzu
  • Weronika Woźniak, klasa VI, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wągrowcu
  • Jagoda Sośnicka, klasa II gimnazjum, MOW w Antoniewie
  • Roksana Zjawińska, klasa V, Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  • Sabina Leśnicka, klasa II gimnazjum, SOSW w Wągrowcu
  • Antonina Bach, klasa IV d, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu
  • Wanessa Roguszka, klasa VI a, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu
  • Marcel Meller, klasa 4 d, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wągrowcu

 

 

W kategorii IV- uczniowie szkół ponadpodstawowych nagród nie przyznano

W kategorii V- dorośli wyróżnienia otrzymują:

  • Magdalena Nowak
  • Agata Zielińska

 

 

Galerie

Zobacz ostatnie galerie z wydarzeń w naszej bibliotece

Zdjęcie galerii Tydzień Zakazanych Książek - aranżacje

Tydzień Zakazanych Książek - aranżacje

  • 10.10.2017

Zdjęcie galerii Odjazdowy Bibliotekarz 2017

Odjazdowy Bibliotekarz 2017

  • 19.06.2017

Zdjęcie galerii Tydzień Bibliotek 2017

Tydzień Bibliotek 2017

  • 24.05.2017

Zdjęcie galerii Światowy Dzień Książki

Światowy Dzień Książki

  • 10.05.2017

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 - Powiatowa Biblioteka Publiczna